Змішувач Blanco Linus-F 514025
Фото 3 |
Blanco Linus-F 514025 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Linus-F 514025
Усі ціни 7 →Blanco LINUS-F хром 514025 | 17 850 грн. |
Змішувач Blanco LINUS-F хром | 16 407 грн. |
BLANCO LINUS-F (514025) хром | 14 718 грн. |
BLANCO LINUS-F хром 514025 | 15 122 грн. |
Blanco Linus-F Chrom (514025) | 10 480 грн. |
Blanco Linus-F Chrom (514025) | 10 742 грн. |
Blanco Linus-F Chrom (514025) | 11 004 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Blanco Linus-F 514025:
- Пластина для стабілізації і підвищення стійкості змішувача
- Зменшення налітних відкладень за допомогою запатентованого розсікача
- Може встановлюватися перед вікном
- Мінімальна відстань між змішувачем та вікном 2.5 см
- Підключення гнучкими шлангами довжиною 750 мм з гайкою 3/8
РекомендуємоПорівняти в таблиці →