Змішувач Blanco Solenta-S Senso 522406
Відео 8Фото 15 |
Blanco Solenta-S Senso 522406 |
|
Встановлено розсікач зменшує відкладення нальоту. Стабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача. 11 колірних варіацій. Гармонійне поєднання з нержавіючими мийками і мийками з покриттям Silgranit.
Важіль змішувача може бути праворуч (арт. 522406, 522407) або ліворуч (арт . 523126, 523127).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Solenta-S Senso 522406
Усі ціни 27 →Blanco SOLENTA-S Senso ліворуч Колір: хром 523126 | 35 450 грн. |
Змішувач Blanco SOLENTA-S Senso хром | 31 905 грн. |
BLANCO SOLENTA-S Senso управления слева хром (523126) | 28 619 грн. |
BLANCO SOLENTA-S Senso (523126) | 29 406 грн. |
Blanco Solenta-S Senso 522407 | 79 850 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →