Кухонна мийка Blanco Solis 500-IF 526123 540x440
Фото 6 |
Blanco Solis 500-IF 526123 |
|
У мийці встановлено прихований перелив C-overflow і відвідна арматура InFino.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Solis 500-IF 526123 540x440
Усі ціни 19 →Blanco SOLIS 500-IF/A Колір:нерж.сталь поліров. 526124 | 16 090 грн. |
Мийка Blanco SOLIS 500-IF/A 526124 | 13 690 грн. |
Blanco SOLIS 500-IF/A | 14 787 грн. |
BLANCO SOLIS 500-IF нержавеющая сталь (526123) | 10 786 грн. |
BLANCO SOLIS 500-IF/A нержавеющая сталь (526124) | 13 629 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Blanco Solis 500-IF 526123
Ціни на Blanco Solis 500-IF 526123 |
---|---|---|---|---|
Blanco Solis 180-IF 526114 220x440 | від 7 734 грн. | 9 пропозицій | ||
Blanco Solis 340-IF 526116 380x440 | від 8 590 грн. | 5 пропозицій | ||
Blanco Solis 400-IF 526118 440x440 | від 8 857 грн. | 9 пропозицій | ||
Blanco Solis 450-IF 526121 490x440 | від 9 590 грн. | 10 пропозицій | ||
Blanco Solis 500-IF 526123 540x440 | від 10 490 грн. | 19 пропозицій | ||
Blanco Solis 700-IF 526126 740x440 | від 12 590 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →