Кухонна мийка Blanco Subline Level 700-U 518393 730x460
Фото 13 |
Blanco Subline Level 700-U 518393 |
|
Додатковий рівень для тимчасового зберігання і просушування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Subline Level 700-U 518393 730x460
Усі ціни 147 →Blanco BLANCOSUBLINE 700-U Level антрацит 523538 | 16 640 грн. |
Мийка Blanco SUBLINE 700-U Level 523538 | 14 090 грн. |
Blanco SUBLINE 700-U Level SILGRANIT | 15 273 грн. |
BLANCO SUBLINE 700-U Level SILGRANIT PuraDur® черный (526004) | 13 700 грн. |
BLANCO SUBLINE 700-U Level (523538) | 14 077 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →