Кухонна мийка Blanco Tipo 45S Mini 516524 605x500
Фото 3 |
Blanco Tipo 45S Mini 516524 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Tipo 45S Mini 516524 605x500
Усі ціни 13 →Мийка Blanco TIPO 45 S mini 516524 | 3 780 грн. |
Blanco TIPO 45 S mini | 3 294 грн. |
Кухонная мойка Blanco TIPO 45 S mini нерж. сталь матовая (516524) | 2 450 грн. |
Мойка кухонная Blanco - tipo 45 s mini (516524) | 3 780 грн. |
BLANCO TIPO 45S mini нерж.сталь матовая 516524 | 3 036 грн. |
ще 8 пропозицій
Модифікація моделі:
- Модель 516524 — матова поверхня
- Модель 516525 — текстурована поверхня
Модификації Blanco Tipo 45S Mini 516524
Ціни на Blanco Tipo 45S Mini 516524 |
---|---|---|---|---|
Blanco Tipo 45S Mini 516524 605x500 | від 1 700 грн. | 13 пропозицій | ||
Blanco Tipo 45S Compact 513441 780х500 | від 2 950 грн. | 8 пропозицій | ||
Blanco Tipo 45S 511942 860х500 | від 3 780 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →