Змішувач Blanco Vonda 518434
Blanco Vonda 518434 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Vonda 518434
Усі ціни 16 →Blanco VONDA нержавіюча сталь 518435 | 18 360 грн. |
Змішувач Blanco VONDA 518435 | 15 590 грн. |
Змішувач Blanco VONDA нержавіюча сталь | 16 866 грн. |
BLANCO VONDA (518434) хром | 11 093 грн. |
Смеситель кухонный Blanco - vonda (518435) | 18 360 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Blanco Vonda 518434:
- Важіль управління розташований спереду
РекомендуємоПорівняти в таблиці →