Саундбар Bluesound Pulse Soundbar 2i
Відео 2Фото 12 |
Bluesound Pulse Soundbar 2i |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bluesound 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bluesound.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bluesound Pulse Soundbar 2i
Усі ціни 21 →Bluesound PULSE 2i Black офіційна гарантія | 38 899 грн. |
Портативна колонка Bluesound PULSE 2i czarny | 32 800 грн. |
Bluesound PULSE 2i czarny | 32 000 грн. |
Bluesound PULSE 2i czarny | 32 800 грн. |
Бездротова колонка BlueSound PULSE 2i White | 40 959 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →