Сковорідка Bohmann BH-1700-34 34x27 см
Відео 1Фото 16 |
Bohmann BH-1700-34 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH-1700-34 34x27 см
Усі ціни 19 →BOHMANN BH 1700-34 MRB MARBLE | 1 259 грн. |
BOHMANN BH 1700-34-MRB | 1 270 грн. |
BOHMANN BH 1700-34-MRB | 1 264 грн. |
Bohmann 34 см (1700-34-MRB-BH) | 1 272 грн. |
Bohmann 34 см (1700-34-MRB-BH) | 1 251 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bohmann BH-1700-34
Ціни на Bohmann BH-1700-34 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH-1700-30 30x23 см | від 1 854 грн. | 1 пропозиція | ||
Bohmann BH-1700-32 32x25 см | від 1 110 грн. | 24 пропозиції | ||
Bohmann BH-1700-34 34x27 см | від 1 245 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →