Кухарський набір Bohmann BH-7761
Bohmann BH-7761 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH-7761
Усі ціни 6 →Набір кухарських 7 предметів Bohmann BH 7761 | 645 грн. |
Набір поварський 7 предметів Bohmann BH 7761 | 636 грн. |
Набір кухонних аксесуарів 7 предметів Bohmann BH-7761 | 799 грн. |
Набір кухонного приладдя Bohmann (7761BH) 7 предметів | 747 грн. |
Кухонный набір Bohmann BH 7761 (7 предметів) | 631 грн. |
Кухонні приналежності Bohmann 7предметов BH7761 | 807 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →