Каструля Bohmann BH2428-28
Фото 4 |
Bohmann BH2428-28 3.5 л5.5 л |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH2428-28
Усі ціни 8 →Bohmann BH-2428-MBR | 1 528 грн. |
Каструля Bohmann 28см з мармуровим покриттям 5.5 л (BH 2428 MRB) | 1 450 грн. |
Каструля з кришкою Bohmann BH-2428-MBR 5.5 л 28 см | 1 675 грн. |
Каструля з антипригарним покриттям Bohmann BH-2428 MRB з подвійним дном з | 1 480 грн. |
Каструля квадратна Bohmann BH 2428-28 MRB | 1 488 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Bohmann BH2428-28
Ціни на Bohmann BH2428-28 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH2427-24 | від 1 068 грн. | 4 пропозиції | ||
Bohmann BH2428-28 | від 1 333 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →