Каструля Bohmann BH7350-24
Фото 6 |
Bohmann BH7350-24 |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH7350-24
Усі ціни 6 →Каструля Bohmann BH 7350-24 MRB 24 см 3,9 л подвійне дно мармурове покритт | 1 171 грн. |
Каструля Bohmann BH 7350-24 | 1 048 грн. |
Каструля з мармуровим покриттям антипригарним на 3,9 л Bohmann BH 7350-24 | 1 102 грн. |
Каструля з мармуровим антипригарним покриттям Bohmann (7350-24MRB) на 3,9 | 1 078 грн. |
Каструля з мармуровим покриттям 24 см Bohmann BH 7350-24 MRB | 1 123 грн. |
Каструля з мармуровим покриттям Bohmann BH 7350-24 см 3,9л | 1 279 грн. |
Модификації Bohmann BH7350-24
Ціни на Bohmann BH7350-24 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH7350-20 | від 758 грн. | 15 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-22 | від 934 грн. | 3 пропозиції | ||
Bohmann BH7350-24 | від 1 048 грн. | 6 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-26 | від 944 грн. | 15 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-28 | від 1 090 грн. | 15 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-30 | від 1 201 грн. | 16 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-32 | від 1 702 грн. | 4 пропозиції | ||
Bohmann BH7350-36 | від 1 768 грн. | 15 пропозицій | ||
Bohmann BH7350-40 | від 2 241 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →