Каструля Bollire Milano BR-1104
Фото 6 |
Bollire Milano BR-1104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Milano BR-1104
Усі ціни 13 →Каструля Bollire Milano, з кришкою, чорна, 26 см, 5,2 л (BR-1104) | 1 899 грн. |
Каструля Bollire Br 1104 d 26 см, 5.2 л | 1 806 грн. |
Кастрюля Bollire Br 1104 d 26 см, 5.2 л | 1 806 грн. |
Bollire BR-1104 Milano 26 см BR-1104Milano26см | 1 899 грн. |
Bollire BR-1104 | 2 202 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Bollire Milano BR-1104
Ціни на Bollire Milano BR-1104 |
---|---|---|---|---|
Bollire Milano BR-1102 | від 1 330 грн. | 17 пропозицій | ||
Bollire Milano BR-1103 | від 1 691 грн. | 14 пропозицій | ||
Bollire Milano BR-1104 | від 1 806 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →