Каструля Bollire Palermo BR-2104
Bollire Palermo BR-2104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Palermo BR-2104
Усі ціни 20 →Каструля Bollire Palermo, з кришкою, срібляста, 24 см, 5,2 л (BR-2104) | 1 979 грн. |
BOLLIRE BR-2104 PALERMO 24 CM | 1 673 грн. |
Каструля Bollire Br 2104 | 1 882 грн. |
BOLLIRE BR-2104 PALERMO 24 CM | 1 665 грн. |
Кастрюля Bollire Br 2104 | 1 874 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Bollire Palermo BR-2104
Ціни на Bollire Palermo BR-2104 |
---|---|---|---|---|
Bollire Palermo BR-2102 | від 1 420 грн. | 17 пропозицій | ||
Bollire Palermo BR-2103 | від 1 615 грн. | 12 пропозицій | ||
Bollire Palermo BR-2104 | від 1 585 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →