Набір посуду Bollire Parma BR-4002
Bollire Parma BR-4002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Parma BR-4002
Усі ціни 17 →Набір каструль із кришкою Bollire Parma, сріблястий (BR-4002) | 2 799 грн. |
Набір каструль Bollire Br 4002 | 2 660 грн. |
Набор кастрюль Bollire Br 4002 | 2 650 грн. |
Bollire BR-4002 6 шт. BR-40026шт. | 2 799 грн. |
Bollire BR-4002 | 3 087 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →