Каструля Bollire Treno BR-2402
Bollire Treno BR-2402 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Treno BR-2402
Усі ціни 15 →Каструля з кришкою Bollire Trento, зі зливом, срібляста, 18 см, 2 л (BR-24 | 1 048 грн. |
Каструля Bollire Br 2402, з кришкою зі зливом d 18 см, 2 л | 998 грн. |
Кастрюля Bollire Br 2402, с крышкой со сливом d 18 см, 2 л | 998 грн. |
Bollire BR-2402 Trento 2 л 18 см BR-2402Trento2л18см | 1 049 грн. |
Bollire BR-2402 | 1 243 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Bollire Treno BR-2402
Ціни на Bollire Treno BR-2402 |
---|---|---|---|---|
Bollire Treno BR-2402 | від 998 грн. | 17 пропозицій | ||
Bollire Treno BR-2403 | від 1 093 грн. | 14 пропозицій | ||
Bollire Treno BR-2404 | від 1 283 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →