Каструля Bollire Treno BR-2403
Bollire Treno BR-2403 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Treno BR-2403
Усі ціни 13 →Каструля з кришкою Bollire Trento, зі зливом, срібляста, 20 см, 2,5 л (BR- | 1 149 грн. |
Каструля Bollire Br 2403, з кришкою зі зливом d 20 см, 2.5 л | 1 093 грн. |
Кастрюля Bollire Br 2403, с крышкой со сливом d 20 см, 2.5 л | 1 093 грн. |
Bollire BR-2403 Trento 2.5 л 20 см BR-2403Trento2.5л20см | 1 149 грн. |
Bollire BR-2403 | 1 358 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Bollire Treno BR-2403
Ціни на Bollire Treno BR-2403 |
---|---|---|---|---|
Bollire Treno BR-2402 | від 998 грн. | 17 пропозицій | ||
Bollire Treno BR-2403 | від 1 093 грн. | 14 пропозицій | ||
Bollire Treno BR-2404 | від 1 283 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →