Каструля Bollire Treno BR-2404
Bollire Treno BR-2404 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Treno BR-2404
Усі ціни 14 →Каструля з кришкою Bollire Trento, зі зливом, срібляста, 24 см, 4,7 л (BR- | 1 349 грн. |
Каструля Bollire Br 2404, з кришкою зі зливом d 24 см, 4.7 л | 1 283 грн. |
Кастрюля Bollire Br 2404, с крышкой со сливом d 24 см, 4.7 л | 1 278 грн. |
Bollire BR-2404 Trento 4.7 л 24 см BR-2404Trento4.7л24см | 1 349 грн. |
Bollire BR-2404 | 1 565 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Bollire Treno BR-2404
Ціни на Bollire Treno BR-2404 |
---|---|---|---|---|
Bollire Treno BR-2402 | від 994 грн. | 17 пропозицій | ||
Bollire Treno BR-2403 | від 1 089 грн. | 14 пропозицій | ||
Bollire Treno BR-2404 | від 1 278 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →