Каструля Bollire Venezia BR-1004
Bollire Venezia BR-1004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bollire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bollire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bollire Venezia BR-1004
Усі ціни 14 →Каструля Bollire Venezia, з кришкою, чорна, 28 см, 7,1 л (BR-1004) | 1 496 грн. |
Каструля Bollire Venezia Br 1004 d 28 см, 7.1 л | 1 663 грн. |
Кастрюля Bollire Venezia Br 1004 d 28 см, 7.1 л | 1 663 грн. |
Bollire BR-1004 | 2 031 грн. |
Каструля Bollire Venezia з кришкою 7.1 л (BR-1004) | 1 496 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Bollire Venezia BR-1004
Ціни на Bollire Venezia BR-1004 |
---|---|---|---|---|
Bollire Venezia BR-1002 | від 940 грн. | 17 пропозицій | ||
Bollire Venezia BR-1003 | від 1 191 грн. | 16 пропозицій | ||
Bollire Venezia BR-1004 | від 1 496 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →