Ваги Bomann KW 1515 CB
Фото 13 |
Bomann KW 1515 CB |
|
Індикатор низького заряду
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bomann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bomann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bomann KW 1515 CB
Усі ціни 13 →Ваги кухонні Bomann Kw 1515 Cb blackberry | 687 грн. |
Ваги кухонні Bomann KW 1515 CB blackberry | 629 грн. |
Весы кухонные Bomann KW 1515 CB blackberry (KW1515CB blackberry) KW1515CB | 647 грн. |
Ваги кухонні Bomann KW 1515 CB blackberry (KW1515CB blackberry) KW1515CB b | 625 грн. |
Bomann Ваги кухонні Bomann KW 1515 CB blackberry (KW1515CB blackberry) KW1 | 625 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →