Ваги Bomann PW 1417 CB
Bomann PW 1417 CB НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bomann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bomann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bomann PW 1417 CB
Усі ціни 7 →Ваги підлогові Bomann PW 1417 СВ | 765 грн. |
Ваги підлогові Bomann PW 1417 СВ (PW1417СВ) PW1417СВ | 765 грн. |
Bomann Ваги підлогові Bomann PW 1417 СВ (PW1417СВ) PW1417СВ | 765 грн. |
Bomann PW 1417 СВ PW1417СВ | 765 грн. |
Ваги підлогові BOMANN PW 1417 СВ | 765 грн. |
Ваги для підлоги Bomann PW 1417 СВ (PW1417СВ) | 907 грн. |
Ваги підлогові Bomann PW 1417 СВ (PW1417СВ) | 1 133 грн. |
Додаткові функції і можливості ваг Bomann PW 1417 CB:
- Живлення: 1 х CR2032
РекомендуємоПорівняти в таблиці →