Бутербродниця Bomann ST 5016 CB
Bomann ST 5016 CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bomann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bomann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bomann ST 5016 CB
Усі ціни 16 →Bomann St 5016 Cb white | 1 306 грн. |
Бутербродниця Bomann ST5016 CB white | 1 289 грн. |
Сендвічниця Bomann ST5016 CB white (ST5016CB white) | 1 529 грн. |
Сэндвичница Bomann ST5016 CB white (ST5016CB white) ST5016CB white | 1 287 грн. |
Сендвічниця Bomann ST5016 CB white (ST5016CB white) ST5016CB white | 1 286 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →