Вафельниця Bomann WA 5018 CB
Фото 4 |
Bomann WA 5018 CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bomann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bomann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bomann WA 5018 CB
Усі ціни 26 →Вафельниця Bomann WA 5018 Black | 1 784 грн. |
Вафельница Bomann Wa 5018 Cb White (3491) | 1 048 грн. |
Вафельниця Bomann WA 5018 СВ white | 1 179 грн. |
Вафельница Bomann wa 5018 св black | 1 867 грн. |
Вафельниця BOMANN WA 5018 CB Black | 1 059 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →