Вантажна шина Bontyre D-735 295/80 R22.5 152L
Фото 3 | Товар застарів 9 850 грн. Тип: ведуча; Ширина (мм): 295; Профіль (%): 80; Діаметр ("): 22.5; Індекс навантаження: 152; |
Виберіть розмір вантажної шини
Bontyre D-735 295/80 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bontyre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bontyre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bontyre D-735 295/80 R22.5 152L
Ціни на Bontyre D-735 295/80 R22.5 152L |
---|---|---|---|---|
Bontyre D-735 315/70 R22.5 152M | від 10 697 грн. | 2 пропозиції | ||
Bontyre D-735 315/80 R22.5 154L | від 14 233 грн. | 3 пропозиції | ||
Bontyre D-735 315/80 R22.5 154M | від 12 739 грн. | 5 пропозицій |