Вантажна шина Bontyre D-735 315/80 R22.5 154L
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bontyre D-735 315/80 R22.5 154L 315/80 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bontyre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bontyre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bontyre D-735 315/80 R22.5 154L
Bontyre D-735 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 154/150L | 14 237 грн. |
Bontyre D-735 (ведущая) 315/80 R22.5 154/150L | 12 143 грн. |
Bontyre D-735 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 154/150L | 14 233 грн. |
Bontyre D-735 (ведущая ось) 315/80 R22.5 154/150L | 14 240 грн. |
Модификації Bontyre D-735 315/80 R22.5 154L
Ціни на Bontyre D-735 315/80 R22.5 154L |
---|---|---|---|---|
Bontyre D-735 315/80 R22.5 154L | від 12 143 грн. | 4 пропозиції | ||
Bontyre D-735 315/80 R22.5 154M | від 12 739 грн. | 5 пропозицій |