Вантажна шина Bontyre D-735 315/80 R22.5 154M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bontyre D-735 315/80 R22.5 154M 315/80 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bontyre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bontyre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bontyre D-735 315/80 R22.5 154M
Bontyre D-735 (приводная) 315/80 R22.5 154/150M 18PR | 12 739 грн. |
BONTYRE D735 (ведуча) 315/80R22.5 154/150M | 12 913 грн. |
BONTYRE BONTYRE D735 (ведуча) 315/80R22.5 154/150M | 13 219 грн. |
BONTYRE D735 (ведуча) 315/80R22.5 154/150M | 13 036 грн. |
BONTYRE BONTYRE D735 (ведуча) 315/80R22.5 154/150M | 12 974 грн. |
Модификації Bontyre D-735 315/80 R22.5 154M
Ціни на Bontyre D-735 315/80 R22.5 154M |
---|---|---|---|---|
Bontyre D-735 315/80 R22.5 154L | від 12 143 грн. | 5 пропозицій | ||
Bontyre D-735 315/80 R22.5 154M | від 12 739 грн. | 5 пропозицій |