Литий диск Borbet CWD 6x16/5x130 ET68 DIA78,1
Фото 20 | від 8 387 до 12 160 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):78.1 мм Виліт (ET):68 мм |
Модифікації Borbet CWD 14
Характеристики
Borbet CWD 6x16/5x130 ET68 DIA78,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet CWD 6x16/5x130 ET68 DIA78,1
Сортувати
Borbet CWD R16 W6 PCD5x130 ET68 DIA78.1 Gloss Black | 9 569 грн. |
Borbet CWD black glossy (R16 W6.0 PCD5x130 ET68 DIA78.1) | 9 299 грн. |
Borbet CWD W6.0 R16 PCD5x130 ET68 DIA78.1 CS | 10 967 грн. |
Borbet CWD R16 W6 PCD5x130 ET68 DIA78.1 Black Glossy 495864 | 9 896 грн. |
Borbet CWD (6J x 16 5x130 ET68 DIA78.1 ) | 10 732 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі