Духова шафа Borgio OFA 106.02
Фото 8 |
Borgio OFA 106.02 2022 рік |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio OFA 106.02
Усі ціни 7 →Духова шафа електрична Borgio OFA 106.02 Black Glass | 9 800 грн. |
Духовка Borgio OFA 106.02 Ivory Glass | 10 399 грн. |
Духовка електрична Borgio OFA 106.02 (Ivory Glass) | 8 178 грн. |
Електродуховка BORGIO OFA 106.02 V Black Glass | 9 122 грн. |
Духовка електрична Borgio OFA 106.02 (Ivory Glass) | 9 301 грн. |
Духова шафа електрична Borgio OFA 106.02 Ivory Glass | 10 470 грн. |
Електродуховка BORGIO OFA 106.02 V Black Glass | 10 226 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →