Ящик для інструменту Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0
Відео 5Фото 10 |
Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0 |
|
Сумісність з усіма видами кейсів і вкладишів L-BOXX. Підходить до автомобільної системи транспортування Sortimo. Може використовуватися окремо від модульної системи Mobility System.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0
Усі ціни 6 →Кейс Bosch L-BOXX 136 PROFESSIONAL 1600A012G0 | 2 480 грн. |
Система зберігання Bosch L-Boxx 136 Professional 1600A012G0 | 2 487 грн. |
Система хранения Bosch L-Boxx 136 Professional 1600A012G0 | 2 487 грн. |
Система зберігання Bosch L-Boxx 136 Professional 1600A012G0 | 2 487 грн. |
Система кейсов Bosch L-BOXX 136 1600A012G0 | 2 487 грн. |
Пластиковий кейс Bosch L-BOXX 136 (1600A012G0) | 2 487 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Bosch 1600A012G0:
- Гранична допустиме навантаження – 100 кг
- Вантажопідйомність – 25 кг
Модификації Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0
Ціни на Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0 |
---|---|---|---|---|
Bosch L-BOXX 102 Professional 1600A012FZ | від 1 299 грн. | 32 пропозиції | ||
Bosch L-BOXX 136 Professional 1600A012G0 | від 2 480 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch L-BOXX 238 Professional 1600A012G2 | від 2 509 грн. | 38 пропозицій | ||
Bosch L-BOXX 374 Professional 1600A012G3 | від 3 025 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →