Біти / торцеві голівки Bosch 2607001514
Bosch 2607001514 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 2607001514
Біти Bosch Extra Hart PH2, 25 мм, 100 шт 2607001514 | 992 грн. |
Биты Bosch Extra Hart PH2, 25 мм, 100 шт 2607001514 | 992 грн. |
Біти Bosch Extra Hart PH2, 25 мм, 100 шт 2607001514 | 992 грн. |
Бита Phillips Bosch 1/4" PH2 Extra-Hart 100шт (2607001514) | 992 грн. |
Набір біт BOSCH Extra hard PH2 25 мм 100шт (2607001514) | 991 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →