Біти / торцеві голівки Bosch 2608521218
Bosch 2608521218 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 2608521218
Бита Bosch ECO PH1, 25 мм, 100 шт 2608521218 | 1 409 грн. |
Біта Bosch ECO PH1, 25 мм, 100 шт 2608521218 | 1 409 грн. |
Бита Phillips Bosch 1/4" PH1 ECO 100шт (2608521218) | 1 409 грн. |
Набір біт Bosch ECO PH1 25мм 100шт (2608521218) | 1 409 грн. |
Набір біт BOSCH ECO PH1 25мм 100шт (2608521218) | 1 409 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →