Біти / торцеві голівки Bosch 2608521223 (2 608 521 223)
Bosch 2608521223 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 2608521223
Бита Bosch ECO PZ3, 25 мм, 100 шт 2608521223 | 1 402 грн. |
Біта Bosch ECO PZ3, 25 мм, 100 шт 2608521223 | 1 402 грн. |
Бита Pozidriv Bosch 1/4" PZ3 ECO 100шт (2608521223) | 1 402 грн. |
Набір біт Bosch ECO PZ3 25мм 100шт (2608521223) | 1 402 грн. |
Набір біт BOSCH ECO PZ3 25мм 100шт (2608521223) | 1 402 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →