Біти / торцеві голівки Bosch 2608521246
Bosch 2608521246 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 2608521246
Бита Bosch ECO PH2, 51 мм, 60 шт 2608521246 | 1 406 грн. |
Біта Bosch ECO PH2, 51 мм, 60 шт 2608521246 | 1 406 грн. |
Бита Phillips Bosch 1/4" PH2 ECO 60шт (2608521246) | 1 406 грн. |
Набір біт Bosch ECO PH2 51мм 60шт (2608521246) | 1 405 грн. |
Набір біт BOSCH ECO PH2 51мм 60шт (2608521246) | 1 405 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →