Ланцюгова пила Bosch AKE 35 S 0600834500
Відео 7Фото 6 |
Bosch AKE 35 S 0600834500 |
|
Компактна ланцюгова пила, вага якої не перевищує 4 кг. Для роботи необхідно дротове підключення до електромережі. Потужності 1800 Вт цілком достатньо для роботи з гілками середнього розміру, хоча насамперед модель призначена для садових і дачних робіт. Цьому сприяє і шини довжиною 35 см До плюсів інструменту віднесемо систему безключового натягу ланцюга, яке дозволяє легко знімати і регулювати ланцюг. Система гальма ланцюга забезпечує швидку зупинку двигуна при відкиданні пилки вгору у напрямку до користувача.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch AKE 35 S 0600834500
Електропила ланцюгова Bosch Аке 35 S | 3 870 грн. |
Электропила цепная Bosch AKE 35 S 0600834500 | 2 950 грн. |
Пила цепная Bosch AKE 35 S 0600834500 | 4 099 грн. |
Пила ланцюгова Bosch AKE 35 S 0600834500 | 4 099 грн. |
2 3 9 16 |
Легка, зручно тримати у руках під час роботи. Швидкий старт та швидке блокування ланцюга. Олія витрачає ощадливо, при роботі не гріється і мало шумить. Легка, функціональна Немає Алексей Кияк: користуюся Bosch AKE 35 S 0600834500 більше року |
Легка, зі швидким стартом, заходить у дерево, як у олію. Шумить непогано, вібрації особливої теж не помітив. Працювати безпечно – ланцюг, у разі чого, зупиняється просто миттєво. Олії споживає небагато. Легка, потужна Немає Сергей Довбенко: користуюся Bosch AKE 35 S 0600834500 більше року |
Люди, які пишуть про проблеми із сервісним обслуговуванням, мабуть не знають, як необхідно вирішувати ці проблеми. При правильному підході всі повинні змінити за гарантією Пила чудова. Справляється з поставленим завданням краще за бензопили за ті ж гроші. Переплата бренду. Але я купував по хорошій акції, тому вийшло недорого. Інакше є небрендовий аналог, якості не гірші. користуюся Bosch AKE 35 S 0600834500 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 32 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
28 січня 2012, 22:17
Пила электрическая случилась поломка при нажатие кнопки пуск двигатель работает #
пила электрическая случилась поломка при нажатие кнопки пуск двигатель работает а цепь не вращается
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Модификації Bosch AKE 35 S 0600834500
Ціни на Bosch AKE 35 S 0600834500 |
---|---|---|---|---|
Bosch AKE 30 S 0600834400 | від 2 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch AKE 35 S 0600834500 | від 2 950 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch AKE 35 S 0600834502 | від 4 999 грн. | 1 пропозиція |