Подрібнювач садовий Bosch AXT 25 TC 0600803300
Відео 3Фото 6 |
Bosch AXT 25 TC 0600803300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch AXT 25 TC 0600803300
Усі ціни 20 →Подрібнювач Bosch AXT 25 TC 0600803300 | 26 778 грн. |
Измельчитель Bosch AXT 25 TC 0600803300 | 20 765 грн. |
Садовий подрібнювач Bosch AXT 25 TC (060080330C) 060080330C | 23 184 грн. |
Садовий подрібнювач Bosch AXT 25 TC (0600803300) | 23 800 грн. |
Подрібнювач Bosch AXT 25 TC 0600803300 | 26 778 грн. |
ще 15 пропозицій
Чудовий агрегат! На ура розправляється навіть із товстими гілками! Краще рубає, звичайно, сухостій, але й зі свіжою деревиною справляється без проблем. Дуже хороші ножі – навіть при максимальному завантаженні другий рік поспіль гострота не поменшала. Хороша сталь ножа, компактна Немає Игорь Шкрабюк: користуюся Bosch AXT 25 TC 0600803300 більше року |
Зручна система подрібнення, гострі ножі, відмінна потужність. Взяли для переробки сухостію з плодових дерев. Тепер не натішимося. Окрім гілок переробили на мульчу все, що тільки можна – і суху траву, і поклади тріски, і жолуді з шишками. Зручний, маневрений Немає Сергей Краевой: користуюся Bosch AXT 25 TC 0600803300 більше року |
Дуже довго вибирала, але в результаті залишилася задоволена своїм вибором. Машина всеодна: гілки сухі і свіжі, з листям і без, трава і бадилля всяка - все шматує без розбору. Цілком достатній об'єм контейнера - кущ чубушника, що вимахав під 3 метри, вмістився в 2 об'ємах. Створює враження довговічного девайса, безвідмовно різає все, самостійно затягує гілки, помірно галасливий. Ціна спантеличує, але якісна річ не може бути дешевою. Вага. Навіть не стільки вага, скільки непродуманість переміщення, щоб перекотити з місця на місце, потрібно підняти штангу і в позі букви "зю" котити до робочого місця, якщо це пара метрів, то нестрашно, а ось метрів 20-30 вже не того ... Можна було б скласти якусь ручку, щоб котити агрегат ну, на кшталт "кравчучки", але німцям це поняття, напевно, незнайоме))))) користуюся Bosch AXT 25 TC 0600803300 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →