Дриль-шурупокрут Bosch EasyDrill 1200 06039D3005
Фото 11 |
Bosch EasyDrill 1200 06039D3005 |
|
Модель 06039D3000 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, в комплекті моделі 06039D3001 один акумулятор (1.5 Агод), зарядний пристрій і кейс в комплекті моделі 06039D3002 два акумулятора (1.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch EasyDrill 1200 06039D3005
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch EasyDrill 1200 в чемодане без акб и | 1 099 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch EasyDrill 1200, без акб, в чемодані 0 | 1 099 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch EasyDrill 1200 06039D3005 | 1 199 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch EasyDrill 1200 у валізі без акб і з/п | 1 199 грн. |
Втратив перший на будівництві, купую вже другий дуже якісний шурупокрут, маленький зручний. Довговічність Немає Владислав Менчак: користуюся Bosch EasyDrill 1200 06039D3006 менше місяця |
Додати відгук
Модификації Bosch EasyDrill 1200 06039D3005
Ціни на Bosch EasyDrill 1200 06039D3005 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyDrill 1200 06039D3006 | від 2 399 грн. | 42 пропозиції | ||
Bosch EasyDrill 1200 06039D3007 | від 3 099 грн. | 41 пропозиція | ||
Bosch EasyDrill 1200 06039D3005 | від 1 099 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →