Перфоратор Bosch GBH 240 Professional 0615990L44
Відео 13Фото 9 |
Bosch GBH 240 Professional 0615990L44
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:790 Вт
Енергія удару:2.7 Дж
Число ударів:4200 уд/хв
Оберти холостого ходу:930 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:2.8 кг
Всі характеристики
Характеристики GBH 240 Professional 0615990L44
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bosch GBH 240 Professional 0615990L44
Ціни на Bosch GBH 240 Professional 0615990L44 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBH 240 Professional 0611272100 | від 4 399 грн. | 35 пропозицій | ||
Bosch GBH 240 Professional 0615990L44 | від 5 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GBH 240 Professional 0611272104 | від 4 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →