Пряма шліфмашина Bosch GGS 28 LCE Professional 0601221100
Відео 2Фото 4 |
Bosch GGS 28 LCE Professional 0601221100 без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Модель GGS 28 C без налаштування числа обертів, а в моделі GGS 28 CE є установка кількості обертів
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GGS 28 LCE Professional 0601221100
Усі ціни 21 →Шліфмашина пряма Bosch GGS 28 LCE 0601221100 | 17 862 грн. |
Прямая шлифмашина Bosch GGS 28 LCE Professional 0601221100 | 12 249 грн. |
Прямая шлифмашина Bosch Professional GGS 28 LCE 0601221100 | 17 862 грн. |
Пряма шліфувальна машина Bosch GGS 28 LCE (0601221100) 0601221100 | 17 862 грн. |
Пряма шліфмашина Bosch GGS 28 LCE Professional (650 Вт, 50 мм) (0601221100 | 17 862 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GGS 28 LCE Professional 0601221100
Ціни на Bosch GGS 28 LCE Professional 0601221100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GGS 28 LC Professional 0601221000 | від 13 840 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GGS 28 LCE Professional 0601221100 | від 12 249 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →