Мийка високого тиску Bosch GHP 6-14 (0600910200)
Відео 1Фото 4 |
Bosch GHP 6-14 |
|
Ця мийка високого тиску дозволить ефективно боротися з найстійкішими забрудненнями. Це професійна модель, здатна на багатогодинні сеанси прибирання. Прилад відрізняється наявністю потужного асинхронного двигуна на 2600 Вт, насос отримав латунний корпус і сталевий поршень зі стійким до зносу керамічним напиленням. Пристрій дозволяє розпорошувати воду під тиском 150 бар, а продуктивність подачі рідини досягає 650 л/ч.мийка високого тиску Bosch GHP 6-14 володіє вбудованою ємністю для чистячої хімії.
Витрата миючого засобу можна регулювати перемикачем на пістолеті, що дуже зручно. Модель здатна стабільно і безпечно працювати як у вертикальному положенні, так і лежачи горизонтально. Воду можна брати як з трубопроводу, так і резервуара. На вході підключення водопроводу встановлений фільтр. Ця мийка комплектується 10-метровим шлангом, Довжина мережевого шнура становить 5 м.апарат призначений для здійснення очищення прибудинкової території, транспорту і килимових покриттів. Користувач може розраховувати на стабільний напір і високу силу миючого струменя. Дана мийка є професійною, їй можна довірити прибирання найпроблемніших забруднень.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GHP 6-14
Усі ціни 7 →Очиститель высокого давления Bosch GHP 6-14 0600910200 | 18 622 грн. |
Мойка высокого давления Bosch GHP 6-14 Professional 0600910200 | 27 927 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Bosch GHP 6-14 Professional 0600910200 | 28 454 грн. |
Bosch GHP 6-14 Professional 0600910200 | 27 760 грн. |
Bosch GHP 6-14 | 47 396 грн. |
Bosch GHP 6-14 Professional 0600910200 | 29 148 грн. |
Bosch GHP 6-14 | 48 552 грн. |