Ротаційний нівелір Bosch GRL 400 H Professional 0601061800
Відео 1Фото 12 |
Bosch GRL 400 H Professional 0601061800 без штативштатив |
|
Швидкість обертання – 600 об/хв
Професійний ротаційний нівелір з червоними лазерами, що формують одну горизонтальну проекцію (кут охоплення 360 °) та одну точкову (зеніт). Стандартна дальність вимірювань становить 10 м, а зі спеціальним приймачем, що входить до комплекту, вона досягає 200 м. Нівелір Bosch GRL 400 H Professional відрізняється високою точністю (похибка не перевищує 0.08 мм/м). Прилад призначений для роботи поза приміщеннями практично в будь-яку погоду (клас захисту від води та пилу IP56). Управління роботою здійснюється за допомогою однієї кнопки. Крім приймача Bosch LR 1, в комплект входить набір елементів живлення (що забезпечують до 30 годин роботи) та кейс для зберігання та перенесення вимірювального інструменту з приладдям.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GRL 400 H Professional 0601061800
Усі ціни 11 →Ротационный лазер Bosch GRL 400 H Professional 0601061800 | 26 325 грн. |
Ротаційний лазер Bosch GRL 400 H Professional 0601061800 | 51 519 грн. |
Ротационный лазерный нивелир Bosch Professional GRL 400 H в чемодане с при | 51 519 грн. |
Ротационный лазерный нивелир BOSCH GRL 400 H SET 0601061800 | 44 799 грн. |
Bosch GRL 400 H Professional 0601061800 | 24 560 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GRL 400 H Professional 0601061800
Ціни на Bosch GRL 400 H Professional 0601061800 |
---|---|---|---|---|
Bosch GRL 400 H Professional 0601061800 | від 24 560 грн. | 11 пропозицій | ||
Bosch GRL 400 H Professional 06159940JY | від 35 840 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →