Болгарка Bosch GWS 24-230 LVI Professional 0601893F00
Відео 2Фото 7 |
Bosch GWS 24-230 LVI Professional 0601893F00 2400 Вт 6600 об/хв без гайки SDS 2600 Вт 6500 об/хв гайка SDS |
|
У моделі 0601893F00 немає функції безключовий заміни диска, а в моделі 0601893F04 — є
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 24-230 LVI Professional 0601893F00
Усі ціни 6 →Болгарка Bosch GWS 24-230 LVI 0601893F00 | 12 092 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 24-230 LVI 0601893F00 | 7 999 грн. |
Угловая шлифмашина BOSCH GWS 24-230 LVI Professional 0601893F00 | 7 999 грн. |
Bosch GWS 24-230 LVI Professional 0601893F00 | 9 600 грн. |
Bosch GWS 24-230 LVI Professional 0601893F00 | 9 840 грн. |
Bosch GWS 24-230 LVI Professional 0601893F00 | 10 080 грн. |
1 0 1 3 |
Відмінна та проста у користуванні! Якісне складання та хороша потужність. Ручки гасять вібрацію, є плавний запуск. Відмінно продумана безпека: у разі затискання диска миттєво зупиняється. Потужна, зручна, безпечна Немає Вова Бойко: користуюся Bosch GWS 26-230 LVI Professional 0601895F04 більше року |
Відмінний апарат для будь-яких робіт. Бомбезний захист від удару. Злегка дорогий, але ціна стопіцціот разів окупається. Потужна, надійна Ціна |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модификації Bosch GWS 24-230 LVI Professional 0601893F00
Ціни на Bosch GWS 24-230 LVI Professional 0601893F00 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 24-230 LVI Professional 0601893F00 | від 7 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch GWS 26-230 LVI Professional 0601895F04 | від 12 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →