Болгарка Bosch GWX 17-125 S Professional 06017C4002
Відео 1Фото 4 |
Bosch GWX 17-125 S Professional 06017C4002 |
|
X-LOCK — унікальна бесключевая система кріплення оснащення
Звичайний диск з круглим отвором не підходить для роботи з даною моделлю
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWX 17-125 S Professional 06017C4002
Усі ціни 11 →Кутова шліфмашина Bosch GWX 17-125 S Professional 06017C4002 | 8 199 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch GWX 17-125 S Professional с регулировкой 06017C40 | 6 855 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch Professional GWX 17-125 S с регулировкой 06017C40 | 9 507 грн. |
Болгарка Bosch GWX 17-125 S Professional з системою X-LOCK, 1700 Вт, 125 м | 9 507 грн. |
Угловая шлифмашина Bosch GWX 17-125 S Professional (1.7 кВт, 125 мм) (0601 | 8 199 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →