Електрорубанок Bosch PHO 2000 06032A4120
Відео 3Фото 4 |
Bosch PHO 2000 06032A4120 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch PHO 2000 06032A4120
Усі ціни 7 →Рубанок Bosch PHO 2000 06032A4120 | 3 594 грн. |
Рубанок Bosch PHO 2000 06032A4120 | 4 099 грн. |
Електрорубанок Bosch PHO 2000 (06032A4120) 06032A4120 | 5 580 грн. |
Рубанок BOSCH PHO 2000 06032A4120 | 3 594 грн. |
Рубанок Bosch PHO 2000 (06032A4120) | 5 580 грн. |
Электрорубанок Bosch PHO 2000 (06032A4120) 06032A4120 | 5 309 грн. |
BOSCH PHO 2000 | 5 580 грн. |
0 0 0 5 |
Потужний, рівно і впевнено йде поверхнею, не забивається, навіть якщо робиш глибоку вибірку. Зручна рукоятка, швидко та легко змінюється лезо, працює тихо. Потужність, функціонал Немає Андрей Новакович: користуюся Bosch PHO 2000 06032A4120 більше року |
Плавне регулювання глибини стругання
Завдяки точно вивіреній підошві електрорубанок Bosch PHO 2000 відмінно стругає навіть «сучкову» деревину і «обапіл». Глибину стругання (від 0 до 2 мм) можна плавно регулювати (крок 0,5 мм) з допомогою гвинтового перемикача, який також виконує роль провідної рукоятки. При цьому паз можна вибрати до 8 мм, що особливо зручно для шипового з'єднання деталей.
Двосторонні ножі для тривалої роботи
Підошва моделі оснащена трьома V-подібними пазами різної ширини, тому крайку заготовки можна ідеально підігнати під необхідну величину. За словами виробника, запатентована система ножів Woodrazer забезпечує ідеальне зняття стружки з дошки без необхідності подальшої обробки заготовки, а відомо, як це на практиці? було б добре підтвердити або спростувати. Самі ножі мають двосторонню заточку, тому при затупленні одного боку, його можна перевернути і продовжувати роботу. Паркувальний башмак забезпечує стійке положення рубанка без дотику ножів із заготівлею.
Всі комплектуючі під рукою
Електроприлад оснащений невеликим засувним коробом для зберігання шестигранників і запасних ножів, завдяки чому необхідні комплектуючі завжди під рукою. Також з правої сторони на корпусі є маленький отвір для зберігання одного шестигранного ключа, який потрібен для зміни ножів на валу. Рубанок оснащений системою двостороннього пиловидалення (зручно для правшів і лівшів). Досить приєднати пилосос або мішок з одного боку, а з іншого перекрити клапан. Прогумована рукоятка не дасть інструменту вислизнути з рук. Шнур живлення посилений у основи, завдяки чому не перегинається в процесі експлуатації.