Шліфувальна машина Bosch PSM 200 AES 06033B6020
Відео 2Фото 8 |
Bosch PSM 200 AES 06033B6020 |
|
Багатофункціональна шліфувальна машинка із двома змінними платформами. Прямокутна платформа (92x162 мм, 164 см²) найкраще підходить для шліфування великих плоских поверхонь, а трикутна (104 см²) — для роботи в кутах, на кромках та інших важкодоступних місцях. Завдяки системі SDS заміна підошв виконується без використання допоміжних інструментів. Потужність шліфувальної машинки Bosch PSM 200 AES дорівнює 200 Вт - цілком достатньо для побутового використання.
Амплітуда коливання підошви дорівнює 1.8 мм, а частоту ходів можна змінювати в діапазоні 6000 - 26000 кіл/хв за допомогою регулятора обертів. Абразивні листи кріпляться до платформ за допомогою липучок. У комплект входить знімний контейнер (з фільтром) для збирання пилу. Замість нього до шліфувальної машини можна підключити пилосос. До цієї машинки випускаються змінні підошви інших форм (подовжені, витягнуті, тонкі). Їх можна купити як аксесуари.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch PSM 200 AES 06033B6020
Усі ціни 7 →Шлифовальная машина Bosch PSM 200 AES 06033B6020 | 3 795 грн. |
Мультишлифмашина Bosch PSM 200 AES в чемодане с дельтовидной и прямоугольн | 5 124 грн. |
Мультишліфмашина Bosch PSM 200 AES 06033B6020 | 5 124 грн. |
Мультишлифмашина BOSCH PSM 200 AES 06033B6020 | 5 124 грн. |
Мультишліфмашина BOSCH PSM 200 AES (06033B6020) | 5 124 грн. |
BOSCH PSM 200 AES | 4 998 грн. |