Шліфувальна машина Bosch PSM Primo 06033B8020
Відео 3Фото 5 |
Bosch PSM Primo 06033B8020 |
|
Робоча поверхня 93 см²
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин BoschВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Bosch
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch PSM Primo 06033B8020
Усі ціни 8 →Мультишлифмашина Bosch PSM Primo 06033B8020 | 1 999 грн. |
Мультишлифмашина Bosch PSM Primo 06033B8020 | 2 820 грн. |
Віброшліфмашина Bosch PSM Primo (06033B8020) 06033B8020 | 2 820 грн. |
Мультишліфмашина Bosch PSM Primo 06033B8020 | 2 820 грн. |
Мультишлифмашина BOSCH PSM Primo 06033B8020 | 2 820 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →