Лазерний нівелір Bosch Quigo 0603663220
Відео 9Фото 4 |
Bosch Quigo 0603663220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Quigo 0603663220
Лазерний нівелір Bosch Quigo II 0603663220 | 1 879 грн. |
Лазерний нівелір Bosch Quigo (10 м) (0603663503) 0603663503 | 2 577 грн. |
Нiвелiр Bosch Quigo лазерний iз прямими & хрестоподiбними лiнiями | 2 769 грн. |
Нівелір Bosch Quigo лазерний із прямими & хрестоподібними лініями | 2 649 грн. |
Зручний кронштейн, фіксація маятника в не робочому положенні, зручність у роботі, дуже зручно те, що при опусканні шторки закривається візирне віконце ну і нарешті його просто приємно взяти в руки. Досить швидко жере батарейки і на далеких дистанціях промінь стає досить широким. користуюся Bosch Quigo 0603663220 тиждень рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →