Лазерний нівелір Bosch Quigo Green Set 0603663C01
Відео 3Фото 8 |
Bosch Quigo Green Set 0603663C01 без штативштатив |
|
Вкрай компактний (65х65х65 мм) і легкий (всього 270 г) побутовий нівелір. Прилад призначений для допомоги домашнім майстрам в таких завданнях, як виконання ремонтних та оздоблювальних робіт в приміщеннях. Він може проєктувати одну горизонтальну і одну вертикальну лінію (обидві — з кутом розгортки 85°). Дальність проєктування не перевищує 12 метрів, чого зазвичай з головою вистачає для домашнього застосування.
У конструкції лазерного нівеліра Bosch Quigo Green використовуються зелені світлодіоди. Вони дають більш яскраві і краще помітні на сонці промені, ніж традиційні джерела випромінювання червоного кольору. Для живлення приладу використовуються звичайні батарейки ААА (2 шт.). У комплект входять універсальний тримач і штатив. Вони дозволяють встановлювати нівелір на потрібній висоті або кріпити його на різні поверхні і об'єкти, здатні послужити опорою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Quigo Green Set 0603663C01
Лазерный нивелир Bosch Quigo green + штатив 0603663C01 | 2 060 грн. |
Лазерний нівелір Bosch Quigo green + штатив 0603663C01 | 2 399 грн. |
Лазерный нивелир Bosch Quigo green с штативом 0603663C01 | 2 599 грн. |
Лазерний нівелір Bosch Quigo green, штатив 0603663C01 | 2 599 грн. |
Лазерный нивелир BOSCH Quigo green + штатив 0603663C01 | 3 099 грн. |
Модификації Bosch Quigo Green Set 0603663C01
Ціни на Bosch Quigo Green Set 0603663C01 |
---|---|---|---|---|
Bosch Quigo Green Basic 0603663C00 | від 2 169 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch Quigo Green Set 0603663C01 | від 2 060 грн. | 6 пропозицій |