Бойлер Bosch Tronic 8000 T ES 100-5E 0 WIR-B (7736503148)
Відео 4Фото 2 |
Bosch Tronic 8000 T ES 100-5E 0 WIR-B |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Tronic 8000 T ES 100-5E 0 WIR-B
Усі ціни 75 →Водонагрівач електричний накопичувальний BOSCH Tronic 8000 T ES 100 5 2000 | 12 200 грн. |
Bosch Bosch Tronic 8000T ES 100-5 2000W BO H1X-EDWRB (7736503148) 77365031 | 12 200 грн. |
Електробойлер Bosch Tronic 8000 T ES 100 7736503148 | 12 200 грн. |
Водонагрівач Bosch Tronic 8000 T ES 100-5 2000W BO H1X-EDWRB (7736503148) | 9 845 грн. |
Bosch TR 8000T ES 100 H1X-ED Tronic 8000T ES 100-5 | 12 350 грн. |
Вважаю, що якщо вже купувати "довгограючу" побутову техніку, то потрібно вибирати відомих та перевірених часом виробників. Особисто я такий вибір у черговий раз зробив і став власником цього чудового водонагрівача від Bosch. Це одна з найбільш економічних моделей бойлерів на ринку і обумовлено це 30-міліметровим шаром спіненої поліуретанової теплоізоляції. Товстішого шару, на мою думку, не робить ніхто. Отже, теплові втрати через зовнішні стінки апарата мінімальні, як і рахунки за електроенергію. Бак зроблений із досить товстого, 2-х міліметрового листа якісного холодного сталевого прокату та покритий шаром емалі, стійкою до утворення тріщин та сколів. Крім цього, емаль ще має антибактеріальні властивості і вода в бойлері не "зацвітає" навіть при великих перервах у використанні. Сухі Тени від провідного світового виробника компанії Thermowatt. Такі нагрівачі не покриваються накипом і служать у рази довше за своїх звичайних побратимів. Є індикатор зношування магнієвого анода. Хороша штука, тим паче корисна тому, що інакше стан анода можна оцінити лише візуально при повному розбиранні бойлера. Найвідоміший бренд, який апріорі не випускає "дурниці". Для ніжної електронної начинки системи управління необхідний захист у вигляді стабілізатора або хоч би відсікача високої напруги. Інакше вся пишність може накритися мідним тазом при першому ж сильному стрибку напруги. |
ТЕНів – побільше, теплоізоляція – потовщі
По конструкції Bosch Tronic 8000 T ES 100-5E 0 WIR-B не дуже відрізняється від інших електричних бойлерів, що належать до класу «вищого за середній». Але деякі деталі та елементи заслуговують на увагу. Наприклад, шар поліуретанової ізоляції, яка «огортає» 96-літровий сталевий бак з усіх боків, має товщину 32 мм – на 5 – 7 мм більше, ніж у більшості конкурентів. А внутрішня поверхня накопичувальної ємності покрита склокерамікою (виробник вважає, що вона гігієнічніша і краще захищає метал, ніж традиційна емаль). За підігрів води в баку відповідають два «сухі» ТЕНи загальною потужністю 2000 Вт. Кожен з них є мідним нагрівальним елементом, який знаходиться всередині сталевого «склянки» і тому не контактує з водою безпосередньо. Така конструкція збільшує термін служби ТЕНу, позбавляє від «шипіння» і «гудіння» під час нагрівання води (хоча клацання реле все ж таки буде чути) і зменшує кількість накипу в баку.
Налаштування з точністю до пари градусів
Даний бойлер має електронне управління. Панель приладів при цьому дуже скромна по функціоналу. На ній є світлодіодний індикатор роботи водонагрівача, кнопка для увімкнення та вимкнення приладу, кнопки для регулювання температури та невеликий LED-дисплей для її відображення. За допомогою кнопок можна налаштувати температуру в межах від 8 до 70 °С. Режим з підігрівом води до такого малого значення, як 8 °С, потрібен, строго кажучи, виключно для захисту від замерзання, щоб вода в бойлері, встановленому в приміщенні, яке взимку не опалюється і не використовується (наприклад, на дачі або в літній кухні ), не перетворилася на лід. Водонагрівач оснащений дуже точним електронним термостатом. Завдяки йому температура води в баку ніколи не відрізнятиметься від значення, заданого користувачем, більше ніж на 1 – 3 градуси.
Особливості та нюанси
Дисплей не лише відображає температуру, а й виводить інформацію від вбудованої системи самодіагностики приладу у вигляді кодів помилок. Втім, інструкція з експлуатації запевняє, що у бойлера Bosch Tronic 8000 T ES 100-5E 0 WIR-B буває всього два види помилок: коротке замикання та вихід з експлуатації термодатчика. Хоча конструкція водонагрівача дозволяє кріпити його до стіни у вертикальному та горизонтальному положенні, але можливості повернути LED-дисплей на 90 ° немає. Як при цьому передбачається налаштовувати температуру - загадка (користувачі, які вибрали горизонтальний спосіб монтажу, можуть поламати голову над нею).
Модификації Bosch Tronic 8000 T ES 100-5E 0 WIR-B
Ціни на Bosch Tronic 8000 T ES 100-5E 0 WIR-B |
---|---|---|---|---|
Bosch Tronic 8000 T ES 035-5E 0 WIR-B | від 6 900 грн. | 92 пропозиції | ||
Bosch Tronic 8000 T ES 050-5E 0 WIR-B | від 8 735 грн. | 82 пропозиції | ||
Bosch Tronic 8000 T ES 075-5E 0 WIR-B | від 8 895 грн. | 82 пропозиції | ||
Bosch Tronic 8000 T ES 100-5E 0 WIR-B | від 9 845 грн. | 75 пропозицій | ||
Bosch Tronic 8000 T ES 120-5E 0 WIR-B | від 10 655 грн. | 76 пропозицій |