Реноватор Bosch UniversalMulti 12 0603103020
Відео 5Фото 7 |
Bosch UniversalMulti 12 0603103020
акк. 1 шт, 2.5 Агод, кейсакк. відсутній, без кейса
Пристрій:реноватор
Коливань:10000 – 20000 кол/хв
Джерело живлення:акумулятор
Модель 0603103020 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі 0603103021 один акумулятор (2.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Всі характеристики
Характеристики UniversalMulti 12 0603103020
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch UniversalMulti 12 0603103020
Аккумуляторный многофункциональный инструмент UniversalMulti 12 (Без аккум | 4 999 грн. |
Многофункциональный инструмент Bosch UniversalMulti 12 без акб и з/у 06031 | 6 330 грн. |
Багатофункціональний інструмент Bosch UniversalMulti 12 (без АКБ) 06031030 | 6 330 грн. |
Багатофункціональний інструмент Bosch UniversalMulti 12, без акб 060310302 | 6 330 грн. |
Ідеальний помічник для дому, що замінює не менше п'яти інструментів. У роботі зручний - насадки змінюються швидко, є надійна фіксація оснастки. Невеликий розмір та відсутність проводів дозволяє працювати у важкодоступних місцях. Функціонал, універсальність, мобільність Немає Антон Петрив: користуюся Bosch UniversalMulti 12 0603103021 більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Bosch UniversalMulti 12 0603103020
Ціни на Bosch UniversalMulti 12 0603103020 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalMulti 12 0603103021 | від 6 499 грн. | 7 пропозицій | ||
Bosch UniversalMulti 12 0603103020 | від 4 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →