Портативна колонка Bose SoundLink Flex Bluetooth Speaker
Відео 23Фото 16 |
Bose SoundLink Flex Bluetooth Speaker |
|
Прекрасно захищена від води та пилу портативна акустична система середньої потужності з bluetooth-підключенням та гарною автономністю від одного з лідерів індустрії, американської корпорації Bose. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для озвучування приміщень невеликої площі або відкритих майданчиків (за будь-яких погодних умов, крім негативних температур).
Міцні матеріали корпусу (силікон і метал з порошковим забарвленням) дозволяють не побоюватися ультрафіолету, подряпин, піску та інших забруднень. Завдяки захисту рівня IP67, акустична система Bose SoundLink Flex Bluetooth Speaker не боїться дощу та навіть повного занурення у воду. Він здатний стати корисною супутницею на прогулянках, пікніках, невеликих дружніх вечірках та інших виїзних заходах.
Має порівняно невеликі розміри (9х20х5 см) та помірну вагу (590 г), що дозволяє легко переносити її в руках або у будь-якій сумці/рюкзаку. Для підключення до джерела аудіо, в якості якого може виступати смартфон, планшет або ноутбук, використовується енергоефективний бездротовий інтерфейс Bluetooth 4.2, який забезпечує передачу якісного цифрового сигналу в радіусі до 10 м. для якості звуку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bose 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bose.
Купити Bose SoundLink Flex Bluetooth Speaker
Усі ціни 80 →Портативна акустика Bose Soundlink Flex Blue (865983-0200) | 5 919 грн. |
Bose SoundLink Flex Bluetooth Black офіційна гарантія | 7 099 грн. |
Акустика Bose Soundlink Flex (Stone Blue) 865983-0200 | 6 849 грн. |
Акустика BOSE Soundlink Flex White Smoke (865983-0500) | 6 830 грн. |
Портативна акустика Bose Soundlink Flex Stone Blue (865983-0200) 865983-02 | 6 830 грн. |