Вантажна шина BOTO BT518 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
BOTO BT518 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOTO BT518 385/65 R22.5 160K
Boto BT518 (ведущая) 385/65 R22.5 160K | 12 101 грн. |
Boto BT518 (прицеп-карьер) 385/65 R22.5 160K 20PR | 12 696 грн. |
Boto Boto BT518 (ведущая) 385/65 R22.5 160K | 13 407 грн. |
Boto BT518 ведуча (385/65R22,5 160K) 299072 | 18 720 грн. |
Шина Boto BT518 (провідна) 385/65 R22.5 160K | 13 315 грн. |